- OSRAM

Цена
€4 98 / 9 74 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип осветление | Фар |
| Тип крушка | Халогенна |
| Мощност (W) | 55 W |
| Напрежение | 12V |
| Цвят на светлината | Бяла |
| Светлинен поток (lm) | 1350 lm |
| Цветна температура (K) | 3200 K |
| Цокъл | H7 |
| Степен на защита | Не |
| Експлоатационен живот (h) | 1500 h |
| Тип монтаж | PX26d |
| E-mark одобрение | Да |
| Тегло | 0.00кг |
OSRAM 64210ULT H7 55W 12V PX26d Халогенна автомобилна крушка
Насладете се на надеждна и ярка светлина с халогенната крушка OSRAM 64210ULT H7. Проектирана за дълъг живот и постоянна производителност, тя осигурява безопасност при нощно шофиране и в неблагоприятни метеорологични условия.
Ключови Предимства
- Изключително дълъг живот — Проектирана да издържа хиляди часове, намалявайки нуждата от чести смени.
- Оптимална яркост — Осигурява необходимата мощност от 55W с чиста бяла светлина за подобрена видимост.
- Лесен монтаж — Стандартният цокъл H7 (PX26d) позволява директна смяна в повечето автомобили.
- Одобрена за пътна употреба — E-mark одобрение за използване на обществени пътища (съвместима с ECE).
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Автомобилна фара/мъгла крушка |
| Технология на крушката | Халогенна |
| Мощност | 55W |
| Напрежение | 12V |
| Цокъл | H7 (PX26d) |
Какво има в кутията
- 1 x OSRAM H7 халогенна крушка
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




